Hledáme
PHP ninju!

Drtíš PHP, MySQL, JavaScript?

Přidej se k nám
Více informací

PHP ninja

PHP ninja má na starosti boj s malými i velkými aplikacemi za využití všech dostupných zbraní. Pokud se ještě necejtíš na boj zblízka, vycvičíme tě v naší ninja-akademii.

Jdu do toho Co jsme zač?

Žádnej corporate bullshit!

Přečti si, proč u nás rádi pracují tihle týpci a proč by rozhodně neměnili…

Martin Voldřich
Martin Voldřich (admin/devops – master degree)

Pro Dalten pracuju už víc než šest let. Během těch let se prohloubila moje láska k Pythonu a Linuxu. Díky mé další lásce – serverům – jsem se s kamarádem dostal až k založení hostingové firmy Rosti.cz. Kluci (čti šéfové) z Daltenu mě v mých soukromých aktivitách dokonce podporovali a doteď nám pomáhají jak v provozních věcech, tak po obchodní stránce. Vzhledem k mému aktuálnímu vytížení jsem teď v Daltenu na part-time. Zajímá tě ještě něco?

Zeptej se Martina
Karel Vančura
Karel Vančura (PHP developer – sensei level)

Jsem zaměstnanec s inventárním číslem 1. V Daltenu jsem už od samýho začátku, což je už víc než jedenáct let. Z mladýho ucha, jehož znalosti php byly prakticky: echo “<html></html>”; jsem se vypracoval na hlavního programátora, kterýmu svěřujou největší projekty… Tu možnost máš i TY. Dalten je firma, ze který nebudeš chtít odejít. Chceš vědět víc?

Zeptej se Karla
Dušan Novák
Dušan Novák (front-end wizard)

Za šest let, co jsem ve firmě, jsem měl možnost pracovat na bezpočtu projektů. Mám celkem volnou ruku ve volbě použitých technologií – člověk se tak pořád učí nový věci a nezakrní. Nabyté skills jsem, mimo jiné, přetavil ve vítězství v soutěži Code In The Dark – uspořádané historicky poprvé v ČR. Neštimuje ti něco?

Zeptej se Dušana
Dušan Novák
Anastasia Surikova (front-end kouzelnice)

V Daltenu jsem nováček a lepší práci jsem si najít opravdu nemohla. Dělám to, co mě baví a neustálé se v tom díky podpoře kolegů zlepšuji. Krásné stránky, co navrhne grafik, se převádí do nakódované podoby přímo u mě pod rukama, a ten pocit je k nezaplacení. Dokonce mi v Daltenu umožnili pokračovat ve studiu na vysoké škole, proto se od října v kanceláři objevím jen párkrát za týden. Skvělý kolektiv, zajímavé projekty a dobré štrúdly (opravdu se pečou každé pondělí, viz Dan níže), co víc si přát? Máš nějaké dotazy?

Zeptej se Nasti
Dan Haas
Dan Haas (pekař/cukrář)

Moje pozice v Daltenu se jmenuje CTO, teda chcete-li, jeden z šéfů… Kluci mi ale říkají Dane a na “šéfování” si tady moc nehrajeme. Každý v týmu má jasně definovaný úkoly a zodpovědnost a moje práce pak spočívá už jen v pečení štrúdlu na pondělní porady – mimochodem, prej je výbornej. Budeš chtít ochutnat?

Zeptej se Dana

Jsme lidi, ne stroje!

Chceš se učit od mistrů, který dokázali sami rozjet svůj byznys?
V našem týmu najdeš odborníky na slovo vzatý – když budeš naslouchat, naučíš se víc, než sis kdy myslel/a.

Nebaví tě sedět pořád v kanclu?
Sick-days, home-office, mrtvej kanárek... s těmito termíny nemají naši šéfové nejmenší problém.

Nemáš holku/kluka?
Sídlíme v budově Economie a jsou tu desítky chytrejch a pěknejch holek a kluků, který hledaj právě TEBE. Ve výtahu se můžeš dozvědět nejžhavější novinky z Warhorse Studios, nebo Ti může svým hoverboardem přejet nohu sám Honza Řežáb ze Socialbakers. Sedí tu spousta pěknejch redaktorů a redaktorek, který si nepletou měkký a tvrdý … y

Máš rád/a prachy?
My taky, a proto se u nás platí penězma. Čím víc umíš, tím víc jich budeš mít – každej měsíc, bez keců…

Zájímá Tě ještě něco dalšího?

Zeptej se vědmy

Napiš nám něco o sobě …